PERAKENDE

Restaurant ve Market Barkod Sistemleri

Saha sürekli değişiyor. Hayat hızlanıyor. Maliyetler artıyor. Tampos hızlı satış programı ise burada devreye giriyor ve size en uygun çözümleri en problemsiz bir şekilde nasıl sunarımın peşine düşüyor. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile geliştirilen Tampos hızlı satış programı adı gibi Tam bir program.

Android platformlar üzerinde çalışan Tampos yaklaşık 100-150 usd arasında değişen işletim sistemi maliyetinden işletmeyi kurtarıyor. Birçok yerde işletim sistemi kaçak olarak kullanılırken bu bedelden kaçıldığı görülse de kullanıcıyı bekleyen bir sürü problem de işin cabası

Tampos kolay kurulumu ile Android bir cihaza Play Storeden indirilerek birkaç dakika içinde kullanılmaya başlanabiliyor.

Kullanıcı programı tek başına kullanmak isterse kolay stok ekleme ve fiyat değişikliği ekranı ile sistemde kayıtlı 35.000 stok üzerinden resimleri ile gelen ürünün sadece miktar ve fiyatını ekleyerek işini bitirmekte. Hiç bilgisayar kullanmasını bilmeyen bir kişin kullanabileceği şekilde tasarlanan yapısı tam bir kullanıcı dostu.

507 nolu tebliğe uygun olarak tasarlanan Tampos Pavo entegrasyonu sayesinde tüm e-belgeleri (e-fatura, e-arşiv fatura) üretmekte bankalarla ve yemek çeki firmaları ile de entegrasyon sağlanmaktadır.